Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Çuval Bezinden Kutu Yapmak

Kolay bir çalışma ile kolay kutu yapmak ister misiniz? Daha doğrusu şık bir kutunuz olsun ister misiniz? Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımı takip ederek, kolay ve güzel süs kutusu yapabilirsiniz. Şık bir kutu sahibi olmak için resimli anlatımdaki tarifi yapmanız yeterlidir.

Çuval bezinden kutu yaparak evinizde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Yada bir yere paket göndereceğiniz zaman böyle lüks kaliteli paket yaparak onları sevindirebilirsiniz. Karton üzeri kaplama kılıf veya ne yapabilirim diye düşünüyorsanız da bu güzel fikir işinize yarayabilir. Evde kolay süslü kutu yapmak ve benzeri çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-kutu-yapimi

Boxen leicht gemacht – boxes made easy – boîtes rendue facile – kasser nemt – caixas facilitadas – scatole semplice

 

Daha önce paylaştığımız Mandaldan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir