Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım


kolay-kutu-yapimi-612x415

Çuval Bezinden Kutu Yapmak

Kolay bir çalışma ile kolay kutu yapmak ister misiniz? Daha doğrusu şık bir kutunuz olsun ister misiniz? Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımı takip ederek, kolay ve güzel süs kutusu yapabilirsiniz. Şık bir kutu sahibi olmak için resimli anlatımdaki tarifi yapmanız yeterlidir.

Çuval bezinden kutu yaparak evinizde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Yada bir yere paket göndereceğiniz zaman böyle lüks kaliteli paket yaparak onları sevindirebilirsiniz. Karton üzeri kaplama kılıf veya ne yapabilirim diye düşünüyorsanız da bu güzel fikir işinize yarayabilir. Evde kolay süslü kutu yapmak ve benzeri çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.


kolay-kutu-yapimi

Boxen leicht gemacht – boxes made easy – boîtes rendue facile – kasser nemt – caixas facilitadas – scatole semplice

Mandaldan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*