Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır

 

 

1

 

Kolay maket uçak nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu güzel içerikte hem resimli örnekler ve anlatımlar var. Hem de anlatımlı detaylı öğretici videolar yer alıyor. Sizde evde boş zamanınızda çocuklarınızla bu güzel hobi çalışmasını yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlar hem detay içeriyor. Hem de oldukça basit.

Büyük paralar verip, çocuklarımıza aldığımız oyuncaklar yerine evde pratik bir şekilde fazla para harcamadan oyuncak uçaklar yapabiliriz. Aynı zamanda çocuklar babalarının kendileri için yaptıkları uçaklarla oynamayı daha çok isteyeceklerdir. Evde kolay maket uçak nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Paylaşacağım anlatımlı videodaki çalışmada anlatılan model uçak yapımı lastikli olup, gerçekten kaliteli anlatılmış ve yapılmış.

Çocuklara özellikle kartondan maket uçak yapabilir veya evinizde süs amaçlı da vitrine koyabileceğiniz maketler yapabilirsiniz. Altta yer alan resimlerden yararlanarak aşama aşama karton maket çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı maket planör uçak yapılışını öğrenip, daha farklı şekillerde de yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Sizde anlatımlı videoyu izleyerek, bu güzel maket uçağı kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Sitemize birkaç gün önce maket uçak yapılışı ile ilgili karton maket uçak şablonları paylaşmıştım. Fakat onlar uçmuyor, bu yazımda paylaşacağım maket uçak ise rüzgar gücü ile uçabilmekte…

evde-kolay-maket-ucak-yapimi-model-ucak-yapilisi

evde-kolay-maket-ucak-yapimi-model-ucak-yapilisi

Bu paylaşımımızda yer alan videoda model uçak yapımı anlatılmaktadır. İyi bir izleyici ve takipçiyseniz, videoyu izleyin ve bu uçağı çocuğunuz için yapın.

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

 

 

Daha önce paylaştığımız Barok Yıldız Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    Çocuğunuzu karşınıza alın, ona seveceği ve severek oynayacağı bu mükemmel uçağı yapın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir