Kolay Mumluk Yapımı Resimli Anlatımlar


kolay-mumluk-yapimi5-464x415

Kolay Mumluk Yap

Evinizde kolaylıkla ev yapımı mumluklar yapabilirsiniz. Kolay malzemelerden kısa sürede evinizin görüntüsünü değiştirecek mumluklar yapmak için aşağıda sizin için farklı mumluk yapılışları paylaştık. Evde kolay mumluk yapımıyla alakalı paylaşımlarımız sürüyor.

Bu güzel projede de yine birkaç farklı şekilde kolay mumluk yapmak veya dekoratif mumluk nasıl yapılır sorularına çok güzel cevaplar verilmiş. Sizde kısa sürede yapabilir ve evinizi güzelleştirmek için kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta yapıp hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Evde nelerden mumluk yapılır diyorsanız sitemizde bu konuda birçok örnek paylaştık. Hatta hepsi çok güzel ve mutlaka inceleyip sizinde yapmanızı isterim. Kolay gelsin.

kolay-mumluk-yapimi

kolay-mumluk-yapimi2

kolay-mumluk-yapimi3


kolay-mumluk-yapimi4

kolay-mumluk-yapimi5

kolay-mumluk-yapimi6

kolay-mumluk-yapimi7

Kerzenhalter leicht gemacht – candle holders made easy – bougeoirs rendue facile – lysestager gjort nemt – castiçais fácil – portacandele semplice

Kolay Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*