Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapabileceğiniz örgü patik modelinin resimli anlatımından yararlanarak sizde pratik bir şekilde patik çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay örgü patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Örgü patik modeli için sitemizde yer alan patik modelleri bölümüne bakabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer patik çalışmaları çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay örgü patik nasıl yapılır diyenler için örnek olması amacıyla paylaştığım bu çalışmada aşamalar gösterilmiş. Aşamaları takip ederek sizde çok güzel eğlenceli patik modeli çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde renkli yün ipten patik örmek için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı yine önümüzdeki günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kolay-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/26008915

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Çanta Yapmak Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir