KOLAY OYUNCAK EJDERHA YAPMAK ŞABLONLU

 

 

0

 

Kolay oyuncak ejderha yapmak için şablon arıyorsanız, artık aramayın. Bu güzel örnekten yararlanarak sizde ejderha süs çalışması yapabilirsiniz. Kartondan kalıbı çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde ejderha hatlarını ortaya çıkarıp, kesip diktikten sonra içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.

Böyle çalışmaları daha önce çokça kez paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde harika oyuncak ejderha figürleri yapabilirsiniz. Süs olarak da bu tür çalışmaları yapıp evinizde kullanabilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilir ve oyuncak ejderha süsü ile fazlaca yapıp para da kazanabilirsiniz. Evde para kazanılacak ürünlerden olduğunu söyleyebilirim. Bu tür çalışmalar biraz detay istediği için zorlanacağınızı da şimdiden söylemeliyim.

 

 

Evde kolay oyuncak ejderha yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay ejderha süs yapımının şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-ejderha-oyuncak-yapmak-sablonlu

 

 

Daha önce paylaştığımız ALÜMİNYUM TELDEN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir