Kolay Panda Oyuncak Yapmak Şablonlu


Bu yazımda sizlere panda oyuncak yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir şablon paylaştım. Evde kolay panda oyuncak yapmak isteyenler olabilir. Bu çalışmayı kumaştan veya değişik malzemelerden yapabilirsiniz.

Şablonu kullanarak sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım örnek şablonlara yine bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay oyuncak panda yapmak için paylaştığım şablonda nasıl yapmanız ve hangi parçaları oluşturmanız gerektiği belirtilmiş. Tek yapmanız gereken kumaş veya farklı kumaş malzemesini şablonda ki gibi parçalara ayırmak ve iğne iplik veya dikiş makinesi ile dikmek.

Tabi ki bu arada içini pamuk yada yün ile dolduracaksınız. Şimdi sizi kolay panda oyuncak yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum.

kolay-panda-oyuncak-yapmak-sablonlu

source : http://postila.ru/id2044511/igrushki

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*