KOLAY PAPYON NASIL YAPILIR

1x1.trans

Kolay papyon nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi umuyorum. Daha önce keçeden papyon yapmak veya kumaştan papyon hazırlamak için birçok güzel çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Anlatımlı papyon çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli papyon çalışmaları hazırlayabileceksiniz. Anlatımlı papyon yapımı sayesinde kısa sürede nasıl papyon veya kurdele yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Adım adım kurdele yapmak veya papyon hazırlamak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza yada süs olarak bu güzel papyon hazırlama çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay papyon yapmak için malzeme ister kumaş, ister keçe isterseniz de artık kumaş yada benzeri malzemeler kullanabilirsiniz.

Kolay papyon yapmak için paylaştığım diğer çalışmalarda daha değişik anlatımlar ve malzemeler yapıldığını görebilirsiniz. Adım adım ne yapmanız gerektiği aşamalı olarak gösteriliyor.


Kısa sürede öğrenerek sizde çok güzel süs veya kullanmalık papyonlar hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-papyon-nasil-yapilir

ANLATIMLI SEXY YAN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*