Kolay Paspas Yapılışı? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Paspas Nasıl Yapılır

Kolay malzemeler ile çok kolay bir şekilde banyo önüne veya diğer yerlere kolaylıkla paspas yapabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için birçok güzel anlatımı daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeyi pazardan veya yapı marketlerden kolayca temin ederek işlemlere başlayabilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı yaparken kullanacağınız malzemeyi isterken kaymaz delikli plastik dediğinizde size hemen vereceklerdir. Daha sonra üzerine artık kumaşlardan kaplayarak paspas çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Hatta yün ipten küçük ponponlar yaparak da paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-paspas-nasil-yapilir

einfache Matte – simple mat made – simple natte faite – simpel mat gjort – esteira simples feito – semplice tappetino fatto

 

 

Daha önce paylaştığımız Şapkalı Toka Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir