Kolay Paspas Yapılışı? Resimli Anlatım


Kolay Paspas Nasıl Yapılır

Kolay malzemeler ile çok kolay bir şekilde banyo önüne veya diğer yerlere kolaylıkla paspas yapabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için birçok güzel anlatımı daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeyi pazardan veya yapı marketlerden kolayca temin ederek işlemlere başlayabilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı yaparken kullanacağınız malzemeyi isterken kaymaz delikli plastik dediğinizde size hemen vereceklerdir. Daha sonra üzerine artık kumaşlardan kaplayarak paspas çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Hatta yün ipten küçük ponponlar yaparak da paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-paspas-nasil-yapilir

einfache Matte – simple mat made – simple natte faite – simpel mat gjort – esteira simples feito – semplice tappetino fatto

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*