Kolay Patik Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

 

Bu yazımda sizlere kolay patik nasıl örülür? diyenlere güzel resimli anlatımla birlikte anlatımlı videolar paylaştım. Daha önce de güzel patik modeli yapmak isteyenlere çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Altta sizlere Tunus işi patik modeli yapmak isteyenler için anlatımlı çalışma paylaştım.

Kolay patik yapmak isteyenler için patik modelleri kategorisinde sıkça bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Altta resimli anlatımına ulaşacağınız kolay patik yapımı ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz.

Evde kolay Tunus işi patik yapmak isteyenler alttaki örneğe bakarak aynısını kolaylıkla yapabileceklerini umuyorum. Pratik patik yapmak isteyenler için paylaştığım diğer çalışmalardan da yararlanmak için sitemizde yer alan evde nasıl yapılır ve patik modelleri bölümüne bakarak sizde değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-patik-nasil-orulur

31 ilmek başlanır. 9 ilmek haroşo 1 ilmek düz, 11 ilmek haroşo, 1 ilmek düz, 9 ilmek haroşo olarak 22 diş haroşo örülür. Daha sonra 1 ters, 1 düz 22 sıra örülür. 23.ncü sırada her sıra sonuna iki ilmek birlikte alınarak ilmek sayısı yarıya düşürülür. Kalan ilmekler yün iğnesi ile toplanır. Lastik örgü bölümü ve topuk kısmı resimde görüldüğü gibi dikilir.

 

Evde kolay patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan umarım yararlanırsınız. Değişik çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere bulup paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.hobinisat.com/patik-orelim/

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Ev Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*