Kolay Renkli Bileklik Yapımı

kolay-bileklik-yapimi9-600x415

Takılarınızı daha doğal görünümlü kılmak için sizlerin ekstradan masraf yaparak bir yenisini almasına gerek yoktur. Kendiniz evinizde de bu işlemi gerçekleştirerek kolay bir şekilde bileklik yapabilirsiniz. Bileklik yapmak için nasıl tarzdan yapacağını ayarlamanız çok önemlidir.

Hatta ki mümkünse eğer sizlerin aklında olan tasarımın bir görselini çıkartabilirsiniz. Daha sonrasında ise kolay renkli bileklik yapımı işlemine başlayabilirsiniz. Renkli bileklik yapmanız için rengârenk ipler ya da boncuklar almanıza gerek yoktur. Çünkü evde ki kullanmadığınız ojeleriniz ile boyama işlemi yaparak daha da çok tasarruf etmiş olursunuz.

Bileklik yapmak kadar kolay bir işlem yoktur. Çünkü ipler ve boncuklar dizilimi ile bileğinize göre bileklik yapabilirsiniz. Herhangi bir şekilde simetri istemeyen bir durum olması birçok kadını ya da bileklik yapacak olan bireyi rahatlatmaktadır.

Kolay renkli bileklik yapımı için ilk olarak nasıl bir üründen tasarlamak istiyorsanız o ürünü hazırda bulundurmanız gereklidir. Daha sonrasında ise o ürünlerin hepsini bileklik yapım aşamamasında kullanılacak sıralamaya göre dizmeniz gereklidir.

Kolay renkli bileklik yapımı işlemine başlamadan önce yan yana ve sırasına göre dizmiş olduğunuz ürünleri renkli hale getirmek için kullanmadığınız ojeleriniz ile boyayabilirsiniz.

Oje dışında kullanacağınız başka bir ürün renginin hemen atmasına sebep olabilir. Bu da kısa süreli renkli bir bileklik olacağı anlamına gelir. Sırası ile dizme işlemini yaptıktan sonra da bilekliği tamamlamış olacaksınızdır.

kolay-bileklik-yapimi9
Kolay Renkli Bileklik Yapımı
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*