Kolay Resim Çizimi

 

 

9

 

En güzel kolay resim çizim örneklerini derlediğimiz yazımıza hoşgeldiniz. Birbirinden kolay adımlarla resim çizmeyi çocuklarınıza sevdirerek öğreteceğinizi söylemek isteriz. Evde boş kaldıklarında önlerine bir beyaz kağıt ve kalem verin. Hemen çizmeye başlasınlar. O kadar kolay çizimler ki, siz bile onlara öğretirken eğleneceksiniz.

Çocukların kolay resim çizme alışkanlıklarını geliştirmek aslında zor değil. Her ne kadar kafa karıştırıcı gelse de paylaştığımız öğretici adımlara sahip içeriklerden yararlanarak sizde çocuklarınıza veya öğrencilerinize bu güzel resim çizimlerini kolayca öğretebilirsiniz. Kolay hayvan çizimi hem eğlenceli olmaktadır. Hem de çocukları mutlu eden faaliyetlerin de başında gelmektedir.

Bu başlıkta sizlere kolay resim çizme ile ilgili örnekler vereceğiz. İstediğiniz resmi bilgisayarınıza kopyalayabilir yada ekranınıza A4 kağıdı koyabilir ve kopyasını çizebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kolay çizim resimleri sayesinde çocuklarınıza resim çizmeyi sevdirebilirsiniz. Aynı zamanda kolay hayvan resimleri çizme örnekleri ile evde kağıda veya yazıcıdan çıktı alarak resimleri çizmelerini öğretebilirsiniz.

 

 

Sitemizde sürekli olarak okul öncesi çalışmaları paylaşmaya çalışıyoruz. Çünkü birçok aile çocuğu için oyuncak yapımı, resim boyama sayfaları ve kolay resim çizme gibi çalışmaları sitemizde sıklıkla bulmak istiyor. Bu bakımdan sitemize hemen hemen her gün resim çizimleri ve kolay resim çizme çalışmaları paylaşmaya çalışıyoruz.

Yine bu yazımın hemen sonunda benzer yazılar kısmında yer alan kolay resim çizimi örnekleri ile karşılaşacaksınız. O çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Aynı zamanda sitemizde yer alan resim çizimi ve nasıl çizilir bölümlerinde de farklı resim çizme çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Kolay çizim teknikleri ile ilgili örnekler ise şöyle ;

Yukarıda kolay hayvan resimleri çizme ve değişik resim çizme tekniklerini öğreten birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan resim boyama ve nasıl çizilir bölümlerinde daha birçok resim çalışmasına ve çocuklarınız için kolay resim çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kurdele Nakış Teknikleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

9 Yanıt

 1. ebruuuu dedi ki:

  bin tane varr mk ama çokk güzeller yapanın ellerine saglık!!

 2. Muratkaan dedi ki:

  Arkadaş harika burası

 3. ikbal dedi ki:

  Allah razı olsun. çocuklarım için arıyordum güzel paylaşım doğrusu. kolay resim çizimlerini artık sitenizden takip edeceğim.

 4. Nuray dedi ki:

  çok teşekkür ediyorum ikbal hanımcığım, elimden geldiğince kolay çizim resimlerini buldukça paylaşmaya devam edeceğim. bizi takip etmeyi bırakmayın. ilginize sonsuz teşekkürler. beğendiğiniz çalışmaları sosyal medya hesaplarınızda da paylaşırsanız mutlu olurum. kolay gelsin. çocuğunuzu öpün benim için.

 5. Furkan dedi ki:

  Çok güzel aferin

 6. Nuray dedi ki:

  beğenmenize sevindim.

 7. İrem dedi ki:

  Bana cami resminde yardım edebilirsiniz

 8. Nuray dedi ki:

  irem hanım, cami resmi çizmek için çalışmalar araştırıyorum. bulduğumda seninle paylaşacağım. kolay çizim olarak cami çizim resimlerini bulunca sana ulaşırım. kolay gelsin.

 9. fatmanur dedi ki:

  Asker çizimleri icin yardim istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir