Kolay Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım


kolay-sac-bandi-yapimi6-682x415

Kolay Saç Bandı Yap

Kolay saç bandı yapımı ile ilgili bu yazımızda sizde resimli anlatımdan yararlanarak, kısa sürede kolay saç bandı yapılışını öğreneceksiniz. Evde kolay saç bandı yapmak isteyenler olur diye paylaştığımız bu güzel çalışmayı detaylı anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Değişik saç bandı modelleri yaparak kullanabilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Hatta fiyat soranlar dahi olacaktır. Bu tür çalışmaları yapıp sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilir veya yapımını onlara da öğretebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları ben çok beğeniyorum. Sizlerde nasıl yapıldığını öğrenerek çok güzel çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Anlatımlı saç bandı yapılışıyla ilgili video da araştırıyorum. Bulduğumda hemen bu yazıya iliştireceğim.

kolay-sac-bandi-yapimi

kolay-sac-bandi-yapimi2


kolay-sac-bandi-yapimi3

kolay-sac-bandi-yapimi4

kolay-sac-bandi-yapimi5

kolay-sac-bandi-yapimi6

Kumaştan Kurdele Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kolay Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım

  1. Merhaba ben yurt disina yasiyorum .bu sac lastiklerini nerden temin edebilirim bende kizlarim icin sac bandlari yapmak istiyorum siz turkiyedemi yasiyorsunuz ?Turkiyede yasiyorsaniz turkiyede temin ettiginiz yeri ogrenebilirmiyim?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*