Kolay Sandalye Minderi Yapımı Resimli Anlatım


Kolay Sandalye Minderi Nasıl Yapılır

Evinizdeki sandalyelerin üzerine kilim veya minder yapmak ister misiniz? Evde kolay sandalye minderi yaparak sizde evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Kolay sandalye kılıfı yapmak veya nelerden sandalye kılıfı yapılır diyorsanız tüm sorularınıza cevap bu güzel örneklerde yer alıyor.

Sizde evinizde klasik görünümlü sandalyelerden sıkıldıysanız bu güzel çalışmalardan yapıp, sandalyelerinizi daha kaliteli görünümlere ulaştırabilirsiniz. Evinize gelenler sandalyeleri nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu gibi çalışmalar her zaman evi güzelleştirmiş olup, kısa sürede sizde yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Dekoratif amaçlı yapacağınız bu değişiklikte seçtiğiniz kumaş ve renklerde son derece önemlidir. Kolay gelsin.

 

Sitzkissen – chair cushion – Coussin de chaise – stolehynde – almofada de cadeira – ammortizzatore della sedia

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*