KOLAY TERLİK ÖĞRETİCİ ANLATIM

1x1.trans

Kolay terlik öğretici anlatım çalışmasında kalıp ve şablonlar de yer alıyor. Kendin yap çalışması olarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için paylaştığım kolay çalışma sayesinde çok güzel terlikler ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı kolay terlik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan da yararlanmanızı isterim.

Hemen bu yazımızın altında karşınıza harika çalışmalar çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan terlik çalışmalarını kalın kumaştan, polar kumaşından veya deri kumaştan yapabilirsiniz. Kolay terlik yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz.

Zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Basit terlik yapımı için paylaştığım çalışmayı sorun yaşamaksızın kısa sürede yapabilirsiniz.


Kolay terlik örneklerini sitemizde bulabilir ve yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-terlik-ogretici-anlatim

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*