KOLAY TERZİ PANTOLON ÖLÇÜM TEKNİKLERİ


Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri olarak bahsettim. Ancak bu güzel örneği farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Ölçüm teknikleri olarak kullanabilir veya pantolon yaparken ölçülerden yararlanabilirsiniz. Terzilik yapan ev hanımlarının işine yarayacağı için paylaşmak istedim.

Açıkçası fazla bir şey anlamadım. Ancak terzi işleriyle uğraşan ev hanımları bu ölçülerden veya resimli anlatımda ne denilmek istediğini anlayacaklarını düşünüyorum. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri sayesinde sizde kendi pantolonunuzu veya başkasının pantolonunu daraltma veya kalıp çıkartmada kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-terzi-pantolon-olcum-teknikleri

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*