0

 

KOLAY TERZİ PANTOLON ÖLÇÜM TEKNİKLERİ

 

 

Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri olarak bahsettim. Ancak bu güzel örneği farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Ölçüm teknikleri olarak kullanabilir veya pantolon yaparken ölçülerden yararlanabilirsiniz. Terzilik yapan ev hanımlarının işine yarayacağı için paylaşmak istedim.

Açıkçası fazla bir şey anlamadım. Ancak terzi işleriyle uğraşan ev hanımları bu ölçülerden veya resimli anlatımda ne denilmek istediğini anlayacaklarını düşünüyorum. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri sayesinde sizde kendi pantolonunuzu veya başkasının pantolonunu daraltma veya kalıp çıkartmada kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-terzi-pantolon-olcum-teknikleri

 

 

Daha önce paylaştığımız TEZGAHTA EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir