Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı

 

 

1

 

Evde Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı

Tığ işi örneklerini ve modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kolay ve pratik bir şekilde nasıl kolay tığ işi çiçekli lifler yapabileceğinizi göstereceğiz. Sitemizde beğendiğiniz paylaşımlara yorum atarsanız seviniriz. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı kolay tığ işi çiçekli lif yapımını öğrenerek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Farklı lif modeli yapmak istiyorsanız, anlatımlı videoyu izleyerek evde kolaylıkla değişik lif modelleri yapabilirsiniz.

Örnek resimlere bakabilir ve diğer modeller için sitemizde yer alan lif modelleri kategorisindeki çalışmaları takip edebilirsiniz. Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisindeki yeni lif örnekleri, yeni lif modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmaları ve yeni lif modellerini inceleyebilirsiniz. Evde kolay tığ işi çiçekli lif yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar ise aşağıdadır. Örnek resim ve videoları mutlaka incelemelisiniz.

cicekli-lif-ornegi

cicekli-lif-ornegi

cicekli-lif-yapimi

kolay-tig-isi-ile-cicekli-lif-modeli

 

 

tig-isi-cicek-desenli-lif-ornegi

tig-isi-cicekli-lif

tig-isi-cicekli-lif-yapilisi

 

 

gehäkelter Blume – crochet flower – crochet fleur

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi İle Çapraz Fıstık Yapılışı ve Çeşitli Lif Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. DEMET dedi ki:

    çok güzel bir site

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir