KOLAY ÜÇ ÖRGÜLÜ PATİK YAPMAK

1x1.trans

Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında tek yapmanız gereken üç motifi oluşturmak. Ardından patik için kıvrım yapıp, ortaya kolay patik modelini çıkartmak. Bu işlem sayesinde hem kısa sürede kolay örgü patikler yapmış olursunuz.

Hem de her ayağa uygun örgü patik modeli yapmış olursunuz. Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü patik çalışmasını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da benzer birçok örgü patik çalışmaları karşınıza çıkacak.

Onlara da mutlaka bakmalısınız. Anlatımlı örgü patik modeli yapmak için paylaştığım çalışmalarla hem keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de kolay patik yaparak sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya eşinize yapabilirsiniz.


Kolay yapılan patik çalışmalarını buldukça sizlere bu şekilde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşıyorum. Adım adım kolay patik yapmak için birçok çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede harika patikler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-uc-orgulu-patik-yapmak

OKUL ÖNCESİ YOĞURT KOVASINDAN BALİNA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*