Kolay Vazo Yapımı Resimli


kolay-vazo-yapimi

Kolay Vazo Yap

Balondan ve bardaktan kolay hızlı vazo yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızdaki resimli anlatıma bakın. Balondan vazo nasıl yapılır demeyin. Çünkü bu güzel çalışmayı görünce ben çok şaşırdım. Sizde şaşıracaksınız. Gerçekten de bir bardak, bir balon işi tamamlıyor. Kısa sürede sizde çok güzel sevimli vazolar yapabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs çalışmaları ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay vazo yapmak için balonu renkli kullanırsanız daha değişik görüntülere sahip vazolar elde etmiş olursunuz. Vazo yaparken bardak veya camdan herhangi bir nesne kullanabilirsiniz. Daha sonra üzerine süs amaçlı yapay çiçek veya gerçek çiçek koyabilirsiniz. Gerçekten bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem kolay yapılıyorlar. Hem de kısa sürede tamamlayıp kullanabiliyoruz. Kolay gelsin.


kolay-vazo-yapimi

Kardan Adamlı Poşetlik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*