Kolay Vazo Yapımı Resimli

 

 

0

 

Kolay Vazo Yap

Balondan ve bardaktan kolay hızlı vazo yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızdaki resimli anlatıma bakın. Balondan vazo nasıl yapılır demeyin. Çünkü bu güzel çalışmayı görünce ben çok şaşırdım. Sizde şaşıracaksınız. Gerçekten de bir bardak, bir balon işi tamamlıyor. Kısa sürede sizde çok güzel sevimli vazolar yapabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs çalışmaları ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay vazo yapmak için balonu renkli kullanırsanız daha değişik görüntülere sahip vazolar elde etmiş olursunuz. Vazo yaparken bardak veya camdan herhangi bir nesne kullanabilirsiniz. Daha sonra üzerine süs amaçlı yapay çiçek veya gerçek çiçek koyabilirsiniz. Gerçekten bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem kolay yapılıyorlar. Hem de kısa sürede tamamlayıp kullanabiliyoruz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-vazo-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Kardan Adamlı Poşetlik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir