Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı

 

 

0

 

Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı

Bu yazımızda sizlere kolay yelek yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşıyoruz. Birçok bayanın yakından takip ettiği Derya Baykal’ın programından bir kesit olan anlatımda gerçekten harika bir örnek çalışma sunmuşlar. Kolay yelek yapımını öğrenebilir ve sizde çok kolay bir şekilde yelek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yelek yapmak isteyen olursa altta yer alan videolarda ne yapılması gerektiği detaylıca verilmiş. Sitemizde kolay örgü bebek yeleği yapmak veya örgüden yelek yapmak gibi değişik çalışmaların detaylı anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Örgü işlerini seviyorsanız ve değişik motifler, örnekler veya modeller arayışı içerisindeyseniz, sitemizde birçok proje olduğunu belirtmek isterim. Kolay yelek yapmak için tamamlanmış örnekteki gibi sizde eğitimini videolardan alıp hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-yelek-yapilisi

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir