Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı


kolay-yelek-yapilisi-640x415

Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı

Bu yazımızda sizlere kolay yelek yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşıyoruz. Birçok bayanın yakından takip ettiği Derya Baykal’ın programından bir kesit olan anlatımda gerçekten harika bir örnek çalışma sunmuşlar. Kolay yelek yapımını öğrenebilir ve sizde çok kolay bir şekilde yelek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yelek yapmak isteyen olursa altta yer alan videolarda ne yapılması gerektiği detaylıca verilmiş. Sitemizde kolay örgü bebek yeleği yapmak veya örgüden yelek yapmak gibi değişik çalışmaların detaylı anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Örgü işlerini seviyorsanız ve değişik motifler, örnekler veya modeller arayışı içerisindeyseniz, sitemizde birçok proje olduğunu belirtmek isterim. Kolay yelek yapmak için tamamlanmış örnekteki gibi sizde eğitimini videolardan alıp hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.


kolay-yelek-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=HlTnXc44e2Q

 

Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*