KOLTUK KENARI SEYYAR AHŞAP SEHPA YAPMAK

 

 

0

 

Koltuk kenarı seyyar ahşap sehpa yapmak için paylaştığım bu güzel örnek sayesinde sizde bu tür fikirlerle evinizde yaşamı kolaylaştırabilirsiniz. Genelde fiskos sehpa veya benzer sehpaları önümüze çekeriz.

Misafir geldiğinde onlara ikram için kullanırız. Ancak bu paylaştığım ahşap fikrinde çok güzel düşünülmüş. Koltuk kenarının ölçüsünü alıp sizde kendi koltuklarınız için yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı vida veya yapıştırma usulü de yapabilirsiniz. Marangoz işlerinden anlayan eşiniz veya akrabanız varsa yada kendiniz anlıyorsanız, bu güzel çalışmayı kendi koltuklarınız içinde düşünebilirsiniz.

Ancak koltuk kenarları bu şekilde ise yapmayı düşünmelisiniz. Öteki türlü hem sırıtır. Hem de ahşap üzeri ahşap pek hoş durmaz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

koltuk-kenari-seyyar-ahsap-sehpa-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir