Konserve Kutularından Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Konserve Kutularından Mumluk Yap

Boş konserve kutularını atmayın. Onları temizledikten sonra boş duvarlarınız için muhteşem mumluklara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımlara göre sizde bu türlü bir çalışma yapabilirsiniz. Evde kolay mumluk nasıl yapılır diyenler için sitemizde birçok güzel çalışmanın anlatımına yer vermiştik.

İşte o çalışmalardan birisiyle yine karşınızdayız. Konserve kutusundan mumluk yapmak veya küçük teneke kutudan mumluk yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları sayesinde sizde evinize bu tür güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür mumluk süs çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

konserve-kutusundan-mumluk-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir