Konserve Kutularından Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

konserve-kutusundan-mumluk-yapimi-667x415

Konserve Kutularından Mumluk Yap

Boş konserve kutularını atmayın. Onları temizledikten sonra boş duvarlarınız için muhteşem mumluklara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımlara göre sizde bu türlü bir çalışma yapabilirsiniz. Evde kolay mumluk nasıl yapılır diyenler için sitemizde birçok güzel çalışmanın anlatımına yer vermiştik.

İşte o çalışmalardan birisiyle yine karşınızdayız. Konserve kutusundan mumluk yapmak veya küçük teneke kutudan mumluk yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları sayesinde sizde evinize bu tür güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür mumluk süs çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

konserve-kutusundan-mumluk-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*