KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI

 

 

0

 

Konserve kutusundan hasır iple vazo yapımı arayanlar olabilir. Bu güzel çalışmayı diğer sitelerimizde paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak makalepark sitemizde paylaşmadığımı fark ettim. Benzerlerini belki paylaşmış olabilirim. Yapımı oldukça basit olan çalışmayı sizde kısa sürede bir saman ipten yararlanarak yapabilirsiniz.

Teneke kutunun etrafına yapıştırıcı sürdükten sonra hasır ipi dolamanız yeterli olacaktır. Bittiğinde çalışma sonucu nasıl güzel bir ev eşyası yaptığınızı da görmüş olacaksınız. Bu tür süs çalışmalarını yapıp evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Yine benzer çalışmaları kendinize göre fikirler üretip daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de göreceksiniz. Onlara bakmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli vazo yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

konserve-kutusundan-hasir-iple-vazo-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KAŞIKTAN VAZO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir