Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı

 

 

0

 

Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı

Boş konserve kutusundan veya boş teneke kutudan nasıl kalemlik yapılır? bu soruya cevap alttaki resimli anlatımda gizli… Kolay ve pratik bir şeklide boş teneke kutusundan yada konserve kutusundan çalışma masanızın üzerine harika kalemlikler yapabilirsiniz.

Çuval bezinden kalemlik kutusu kaplama çalışması olarak da değerlendirebileceğimiz bu çalışma da farklı kumaş parçaları da kullanılabilir. Çuval bezinden kalemlik yapmak veya teneke kutudan kalemlik yapmak gibi değişik fikirlerin paylaşımlarını da sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımızın altında evde kolay kalemlik yapmak namına birçok güzel fikre ve projeye ulaşacaksınız. Hepsi de çok güzel ve kolay yapımı resimli olarak aktarılıyor. Çocuklarınızla veya kendi başınıza yapabileceğiniz eğlenceli çalışmalar da mevcut.

 

 

konserve-kutusundan-kalemlik-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir