Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı


Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı

Boş konserve kutusundan veya boş teneke kutudan nasıl kalemlik yapılır? bu soruya cevap alttaki resimli anlatımda gizli… Kolay ve pratik bir şeklide boş teneke kutusundan yada konserve kutusundan çalışma masanızın üzerine harika kalemlikler yapabilirsiniz.

Çuval bezinden kalemlik kutusu kaplama çalışması olarak da değerlendirebileceğimiz bu çalışma da farklı kumaş parçaları da kullanılabilir. Çuval bezinden kalemlik yapmak veya teneke kutudan kalemlik yapmak gibi değişik fikirlerin paylaşımlarını da sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımızın altında evde kolay kalemlik yapmak namına birçok güzel fikre ve projeye ulaşacaksınız. Hepsi de çok güzel ve kolay yapımı resimli olarak aktarılıyor. Çocuklarınızla veya kendi başınıza yapabileceğiniz eğlenceli çalışmalar da mevcut.

konserve-kutusundan-kalemlik-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*