KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK

 

 

0

 

Kot kumaştan yuvarlak kase yapmak isteyenler olabilir. Bu tür paylaşımlar daha önce de yaptığımı hatırlıyorum. Düşünsenize fazlalık kot kumaşları bir kaseye dönüştürüyorsunuz.

İlginç değil mi? bana ilginç geldi. Hem yapımı kolay. Hem de kot kumaştan kase yaparak evinizde lazımlık veya içine bozuk para, yada takı aksesuarları koymada kullanabilirsiniz.

Bu tür kase yapımında kot kumaş kullanımı beni çok şaşırttı. Genelde kartondan veya alçıdan yapılışını daha önce paylaştığımı hatırlıyorum.

Fakat ilk kez kot kumaştan kase yapmak için bu tür bir çalışma paylaşıyorum. Eğer benzerlerini paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparak etrafınızdakileri ve misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapmayı sevenler için şimdi resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kot-kumastan-yuvarlak-kase-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir