Kot Şort Süsleme

 

 

0

 

Kot Şort Nasıl Süslenir?

Kot şortlarınız varsa bunları süslemek için mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Bu yazımızda sizlere kot şort süsleme ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağız. Örnek resimlere göre sizde kendi şortlarınızı bu şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kot şort nasıl süslenir diyenler için sitemizde daha değişik kolay süsleme tekniklerini içeren çalışmaların da olduğunu hatırlatmak isterim.

 

 

Alttaki örnekler de işinize yarayacaktır. İllaki aynısını yapmanıza da gerek yok. Benzerlerini yapabilir ve sizde sahip olduğunuz kot şortlara değişik görünümler kazandırabilirsiniz. Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve süsleme çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kolay gelsin.

Denim-Shorts Schmuck – denim shorts decorations – denim shorts décorations – denim shorts dekorationer – shorts jeans decorações – denim decorazioni

 

Daha önce paylaştığımız Dokuma Duvar Panoları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir