Kot Şort Süsleme


kot-sortu-susleme4-640x415

Kot Şort Nasıl Süslenir?

Kot şortlarınız varsa bunları süslemek için mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Bu yazımızda sizlere kot şort süsleme ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağız. Örnek resimlere göre sizde kendi şortlarınızı bu şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kot şort nasıl süslenir diyenler için sitemizde daha değişik kolay süsleme tekniklerini içeren çalışmaların da olduğunu hatırlatmak isterim.


Alttaki örnekler de işinize yarayacaktır. İllaki aynısını yapmanıza da gerek yok. Benzerlerini yapabilir ve sizde sahip olduğunuz kot şortlara değişik görünümler kazandırabilirsiniz. Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve süsleme çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kolay gelsin.

Denim-Shorts Schmuck – denim shorts decorations – denim shorts décorations – denim shorts dekorationer – shorts jeans decorações – denim decorazioni

Dokuma Duvar Panoları başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*