Kottan Yapılan Çantalar


kottan-yapilan-cantalar10

Kottan Yapılan Çantalar

Kottan yapılan çanta modellerini bu başlığımızın altında bulabilirsiniz. Kottan yapılan çanta çalışmalarını bu başlıkta sizlere sunmaya çalıştık. Kottan yapılan çanta modelleri altta yer alıyor. Hepsi birbirinden güzel ve şık çalışmalardır. Sizde aynılarından yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.


Eski kot değerlendirme çalışmaları arasında yer alan kottan çanta yapmak veya eski kottan çanta nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmaları değerlendirebilirsiniz. Eskiyen kot pantolonu çanta yapabilirsiniz. Yada kot kumaşından çanta yapmayı da düşünebilirsiniz.

Kottan torba yapmak veya kot çanta yapımıyla alakalı birçok şablona da sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Beğeneceğiniz çalışmalar olacaktır. Kolay gelsin.

Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*