Kottan Yapılan Çantalar

 

 

0

 

Kottan Yapılan Çantalar

Kottan yapılan çanta modellerini bu başlığımızın altında bulabilirsiniz. Kottan yapılan çanta çalışmalarını bu başlıkta sizlere sunmaya çalıştık. Kottan yapılan çanta modelleri altta yer alıyor. Hepsi birbirinden güzel ve şık çalışmalardır. Sizde aynılarından yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Eski kot değerlendirme çalışmaları arasında yer alan kottan çanta yapmak veya eski kottan çanta nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmaları değerlendirebilirsiniz. Eskiyen kot pantolonu çanta yapabilirsiniz. Yada kot kumaşından çanta yapmayı da düşünebilirsiniz.

Kottan torba yapmak veya kot çanta yapımıyla alakalı birçok şablona da sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Beğeneceğiniz çalışmalar olacaktır. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir