KOYU RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

 

 

0

 

Tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız ve nail sanatıyla ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz.

Koyu renk tırnak süsleme çalışmasının resimli anlatımında adım adım ne yapmanız gerektiği ve hangi renkleri kullanacağınız belirtilmiş.

Nail sanatı yani tırnak süsleme sanatıyla ilgili birçok çalışmayı hem araştırıyorum. Hem de daha önce sitemizde paylaşmıştım.

Sitemizde bu tür nail tırnak süsleme örneklerine ilgili kategorilerden ulaşabileceğiniz gibi, hemen bu yazımın altındaki benzer nail tırnak süsleme örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Mutlaka incelemenizi istediğim örnekler var. Bakmadan geçmeyin. Şimdi sizleri koyu renk şimşek nail örneğinin yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Daha iyilerini ve değişiklerini buldukça da paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

koyu-renk-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source

 

 

Daha önce paylaştığımız DİKME KUMAŞ BROŞ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir