Krapon Kağıdından Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

1x1.trans

Krapon kağıdı ile harika çiçek motifleri, süsleri yapılabiliyor. Doğum günleri, özel günler veya anlamlı günlerde süslemeler yapacaksanız, krapon kağıdını tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 2 adet çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Sizlere bu yazımda paylaştığım krapon kağıdından çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatımlardan yararlanarak kolay bir şekilde grapon kağıdından çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Grapon kağıdı ile yapılan birçok çalışmayı sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere krapondan yapılanlara ek olarak güzel bir çalışma paylaştım. Kırtasiyelerden kolaylıkla satın alabileceğiniz grapon kağıdından çiçek yapmak için bu güzel resimli anlatımı kullanabilirsiniz. Evde kolay krapon kağıdından çiçek yapmak isteyenler yararlanarak evlerine harika yapay çiçekler yapabilirler. Krapon kağıdıyla yapılanları sitemizde çokça bulabilirsiniz.


Yine bu makalemin hemen sonunda karşınıza grapon kağıdıyla yapılanları göreceksiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri krapon kağıdından çiçek yapılışını gösteren resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum.

crepe flowers – Kreppblumen – fleurs de crêpe – flores crepé – fiori crepe – crepe flores

Krapon kağıdıyla yapılan birçok çalışmayı yine bu başlıktan paylaşmaya da devam edeceğim. Krapondan yapılan yapay çiçekler ile evlerinizi süsleyecek sahte çiçekler yapabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak isteyenler grapon kağıdını tercih edebilirler. Kolay gelsin.

Tesettür Nişanlık Modelleri 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*