Kulak Çöpünden Kuzu Yapımı Resimli Anlatım


kulak-copunden-kuzu-yapimi13

Kulak Çöpünden Kuzu Yap

Kulak çöpünden kuzu yapmak ister misiniz? hem çok kolay, hem çok eğlenceli bu çalışma ile sizde saniyeler içinde mandal, kulak çöpü ve yapıştırıcı ile minik kuzular yapabilirsiniz. Eğlenceli bu çalışmanın resimli anlatımı ise aşağıda yer alıyor.

Daha önce kulak çöpünden minyatür yapmak gibi çeşitli paylaşımlara da sitemizde yer vermiştik. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede kulak çöpüyle minyatür veya maket yapmasını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde vaktinizi böyle güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

kulak-copunden-kuzu-yapimi

kulak-copunden-kuzu-yapimi2

kulak-copunden-kuzu-yapimi3

kulak-copunden-kuzu-yapimi4

kulak-copunden-kuzu-yapimi5

kulak-copunden-kuzu-yapimi6


kulak-copunden-kuzu-yapimi7

kulak-copunden-kuzu-yapimi8

kulak-copunden-kuzu-yapimi9

kulak-copunden-kuzu-yapimi10

kulak-copunden-kuzu-yapimi11

kulak-copunden-kuzu-yapimi12

kulak-copunden-kuzu-yapimi13

Lammfleisch aus Knospen – lamb from buds – agneau de bourgeons – lam fra knopper – cordeiro a partir de gemas – agnello da gemme

Çocuklar İçin Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*