Kulak Çöpünden Kuzu Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kulak Çöpünden Kuzu Yap

Kulak çöpünden kuzu yapmak ister misiniz? hem çok kolay, hem çok eğlenceli bu çalışma ile sizde saniyeler içinde mandal, kulak çöpü ve yapıştırıcı ile minik kuzular yapabilirsiniz. Eğlenceli bu çalışmanın resimli anlatımı ise aşağıda yer alıyor.

Daha önce kulak çöpünden minyatür yapmak gibi çeşitli paylaşımlara da sitemizde yer vermiştik. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede kulak çöpüyle minyatür veya maket yapmasını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde vaktinizi böyle güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

kulak-copunden-kuzu-yapimi

kulak-copunden-kuzu-yapimi2

kulak-copunden-kuzu-yapimi3

kulak-copunden-kuzu-yapimi4

kulak-copunden-kuzu-yapimi5

kulak-copunden-kuzu-yapimi6

 

 

kulak-copunden-kuzu-yapimi7

kulak-copunden-kuzu-yapimi8

kulak-copunden-kuzu-yapimi9

kulak-copunden-kuzu-yapimi10

kulak-copunden-kuzu-yapimi11

kulak-copunden-kuzu-yapimi12

kulak-copunden-kuzu-yapimi13

Lammfleisch aus Knospen – lamb from buds – agneau de bourgeons – lam fra knopper – cordeiro a partir de gemas – agnello da gemme

 

 

Daha önce paylaştığımız Çocuklar İçin Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir