KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Kulaklık kablosundan takı yapmak için paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışması sayesinde değerlendirme projesi olarak bu güzel çalışmayı zorlanmadan eğlenerek yapabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay yapılan kulaklık kablosu değerlendirme çalışması olarak anlatımlı çalışma sayesinde renkli kabloları bileklik gibi örüp kullanabilirsiniz. Anlatımlı kablo değerlendirme çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın detayları aşağıda yer alıyor. Benzerleri de hemen yazının altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

kulaklik-kablosundan-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ ÇORAPTAN ÇİM ADAM KİRPİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir