KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU

kumas-ayakkabi-terlik-sablonu-233x415

Kumaş ayakkabı terlik şablonu arayanlar olabilir diye paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kumaş ayakkabı terlik yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar verilmiş. Yapmanız gereken desenli bir kumaşı alttaki gibi kalıbını çıkarttıktan sonra birleştirmek.

İnanın ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Sizde kısa sürede harika pofuduk terlikler yapabilirsiniz. Kumaş yerine farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için sitemizde daha önce çokça güzel paylaşımlar yapmıştık.

Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarından yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolayca yaptığınız çalışmaları isterseniz satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel şablonu olan kumaş ev terliği yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-ayakkabi-terlik-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*