KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU

 

 

0

 

Kumaş ayakkabı terlik şablonu arayanlar olabilir diye paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kumaş ayakkabı terlik yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar verilmiş. Yapmanız gereken desenli bir kumaşı alttaki gibi kalıbını çıkarttıktan sonra birleştirmek.

İnanın ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Sizde kısa sürede harika pofuduk terlikler yapabilirsiniz. Kumaş yerine farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için sitemizde daha önce çokça güzel paylaşımlar yapmıştık.

Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarından yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolayca yaptığınız çalışmaları isterseniz satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel şablonu olan kumaş ev terliği yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kumas-ayakkabi-terlik-sablonu

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir