KUMAŞ BEBEK BOTU YAPMAK

 

 

0

 

Kumaş bebek botu yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kumaştan veya çeşitli malzeme kullanarak süs amaçlı da yapıp evinizde kullanabilirsiniz. Kumaştan bebek botu yapmak için daha önce patik örnekleri ve anlatımlarını paylaşmıştık.

Onlar da bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Benzerleri sitemizde çoğunlukta olup, nasıl yapıldıkları da yine detaylıca anlatılıyor. Kumaştan bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede mükemmel çalışmalara imza atabilirsiniz.

 

 

Süs amaçlı veya bebeği olanlara da hediye olarak bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde boş vakitlerinizi bu tür çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-bebek-botu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KIRIK CD PARÇALARINDAN AYNA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir