KUMAŞ BEBEK BOTU YAPMAK

kumas-bebek-botu-yapmak-236x415

Kumaş bebek botu yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kumaştan veya çeşitli malzeme kullanarak süs amaçlı da yapıp evinizde kullanabilirsiniz. Kumaştan bebek botu yapmak için daha önce patik örnekleri ve anlatımlarını paylaşmıştık.

Onlar da bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Benzerleri sitemizde çoğunlukta olup, nasıl yapıldıkları da yine detaylıca anlatılıyor. Kumaştan bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede mükemmel çalışmalara imza atabilirsiniz.

Süs amaçlı veya bebeği olanlara da hediye olarak bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde boş vakitlerinizi bu tür çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-bebek-botu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*