KUMAŞ EL ÇANTASI ŞABLONLU

1x1.trans

Kumaş el çantası şablonlu olarak paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de sitemizde bu tür çalışmaları bolca paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çanta şablonlarını ve detaylı anlatımlarını sitemizde yer alan şablonlar bölümünde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında karşılaşacağınız güzel çanta yapımı çalışmalarından yararlanarak harika çantalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay bir şekilde el çantası veya para cüzdanı yapabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra işleme başlamak yeterli olacaktır.

Kumaş el çantası yapmak veya kumaştan para cüzdanı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da sitemizde yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çanta yapımı ve cüzdan yapımı çalışmaları sayesinde sizde satış amaçlı güzel ürünler oluşturabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

kumas-el-cantasi-sablonlu

KAĞITTAN DENİZ YILDIZI SÜS YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*