Evde Kolay Kumaştan Lale Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kumaştan Lale Yapımı – Anlatımlı

Kumaştan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere kumaştan lale yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay kumaştan lale yapımı başlığı attığım bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde evinizdeki artık kumaşları kullanarak çok güzel bir şekilde lale süs çiçeği yapabileceksiniz. Kumaştan yapılan çalışmalarla ilgili diğer çalışmaları da yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Her gün neredeyse kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya çalışıyorum. Evde kolay kumaştan lale yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kumastan-lale-yapimi

 

Evde Midye Dolma Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay midye dolma yapılışı, evde midye dolma ve evde midye dolma yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir