Evde Kumaştan Kedi Köpek Minderi Yapmak

Birkaç gün önce de çok güzel kumaştan köpek minderi yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşıyorum. Evde çok kolay bir şekilde beslediğiniz hayat arkadaşınız diyeyim, kedinize veya köpeğinize çok şık bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar satılıyor. Ancak bazen yüksek rakamlar istenebilir. Bu yüzden ben size kumaştan yapımını anlatan güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde biraz terzilik yönünüz varsa yapabilirsiniz.

Eğer yapamazsanız da terzilik marifeti olan bir komşunuzdan rica ederek kalıpları çıkarttıktan sonra pamuk veya yün ile içini doldurabilir ve dikebilirsiniz. Çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum.

 
 

Kolay ve kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Böylece kediniz veya köpeğiniz rahat edecek. Şimdi sizi evde kumaştan kedi köpek minderi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-kedi-kopek-minderi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280101

 

Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yastığa fırfır yapmak, evde yastık nasıl süslenir ve kumaş kıvrım yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir