Kumaştan Yıldız Bebek Tulumu Yapmak

Evde kolay bebek tulumu yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benzemiyor. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kumaştan yıldız bebek tulumu yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan kumaş çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Öncelikle kumaş malzemesini resimli anlatımda gösterildiği şekilde kesip biçmeniz gerekiyor. Daha sonra iğne iplik veya dikiş makinesi ile diktikten sonra bebeğinize veya sevdiğiniz birisinin bebeğine yıldız şeklinde tulum yapıp hediye edebilirsiniz.

Evde kumaştan bebek tulumu yapmak için sanırım daha önce bu tür bir paylaşımım olmamıştı. Umarım beğenirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizde çok güzel kumaştan bebek tulumları yapabilirsiniz.

 
 

Kumaştan bebek tulum modeli için resimli anlatımda örnek gösteriliyor. Şimdi sizi kumaştan yıldız şeklinde bebek tulumu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-yildiz-bebek-tulumu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29255849

 

Evde Tel Bükme Kalp Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alüminyum telden bileklik yap, alüminyum telden bilezik yap ve evde kolay bileklik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir