0

 

KUMAŞ KELEBEK SICAK TUTACAK YAPMAK

 

 

Kumaş kelebek sıcak tutacak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel eldiven türü eşyalar yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilir ve kumaş kullanarak harika eldiven türü sıcaklık tutacakları yapabilirsiniz.

Özellikle mutfakta fazla vakit geçiren ev hanımlarının beğeneceğini düşünüyorum. Kumaştan kelebekli sıcak tutacak yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz komşunuza hediye edebilir veya fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Kumaştan kelebek sıcak tutacağı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmanın yapımını öğrenerek aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş kelebek sıcak tutacak örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kumas-kelebek-sicak-tutacak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ORİGAMİ TOP SEPET YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir