KUMAŞ MİNYATÜR TAVŞAN AİLESİ YAPMAK

 

 

0

 

Kumaş minyatür tavşan ailesi yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma sayesinde sizde minyatür süsler yapmasını öğreneceksiniz. Keçeden tavşan ailesi yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı yaptığınız bu tür çalışmaları satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan minyatür oyuncak yapmak veya minyatür oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu kolay ve eğlenceli çalışmaları seveceğinizi düşünüyorum. Kolayca yapabilmeniz için sizlere yapımını gösteren anlatımlı resimleri de paylaştım.

Bu sayede zorluk çekmeden keyif alarak bu güzel çalışmayı yapacaksınız. Kısa sürede yapıp evinizde herhangi bir yerde süs amaçlı kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylarını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Umarım beğenir yaparsınız. Kolay gelsin.

 

 

source

kumas-minyatur-oyuncak-tavsan-ailesi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir