KUMAŞ MİNYATÜR TAVŞAN AİLESİ YAPMAK

1x1.trans

Kumaş minyatür tavşan ailesi yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma sayesinde sizde minyatür süsler yapmasını öğreneceksiniz. Keçeden tavşan ailesi yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Süs amaçlı yaptığınız bu tür çalışmaları satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan minyatür oyuncak yapmak veya minyatür oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu kolay ve eğlenceli çalışmaları seveceğinizi düşünüyorum. Kolayca yapabilmeniz için sizlere yapımını gösteren anlatımlı resimleri de paylaştım.


Bu sayede zorluk çekmeden keyif alarak bu güzel çalışmayı yapacaksınız. Kısa sürede yapıp evinizde herhangi bir yerde süs amaçlı kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylarını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Umarım beğenir yaparsınız. Kolay gelsin.

source

kumas-minyatur-oyuncak-tavsan-ailesi-yapmak

ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*