KUMAŞ OYUNCAK BALİNA ŞABLONU

 

 

0

 

Kumaş oyuncak balina şablonu arıyordum. Bu türünü de buldum. Hem kolay yapımı olan bu çalışmada ki şablonu kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrendikten sonra oyuncak balina yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Evinizde süs dekor eşyası olarak da balina yastık veya balina pofuduk yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de balina yastık modeli paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay yapılan yastık balina çalışması olarak da bu güzel örneği düşünebilirsiniz. Kumaş oyuncak balina şablonu yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde değişik balina çalışmaları yapabilirsiniz.

Puf balina yastık veya puf balina oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede sizde eğlenceli çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kumas-oyuncak-balina-sablonu

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir