KUMAŞ OYUNCAK CANAVAR ŞABLONU

 

 

0

 

Kumaş oyuncak canavar yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan oyuncak şablonlarını sitemizde sık sık bulabilirsiniz.

Bu çalışmada ise sevimli canavar oyuncak yapmak isteyenler için güzel bir örnek ve şablon yer alıyor. Kolay bir şekilde pofuduk kumaştan veya polar kumaşından canavar oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın çok beğeneceğini söyleyebilirim. Çünkü hem sevimli bir canavar oyuncak, hem de canavar puf minder olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde süs oyuncak dekor eşyası olarak da değerlendirebileceğinizi söyleyebilirim.

 

 

Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan çalışmayı yapabilir ve sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Oyuncak göz gibi malzemeleri hobi marketlerde ve kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak canavar şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-oyuncak-canavar-sablonu

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir