KUMAŞ OYUNCAK MİNİMON İĞNE TUTACAĞI YAPMAK

 

 

0

 

Kumaş oyuncak minimon iğne tutacağı yapmak için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanacağınızı düşünüyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kumaş oyuncak minimon yapabilir veya bu oyuncak minimonu iğnedanlık olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür akıllı çalışmalar ile hem hayatınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hem de bu tür çalışmalarla satacak ürünler de üretebilirsiniz. Minimon çizgi filmini çocuklar çok beğeniyor.

Özellikle de animasyon filmi son zamanlarda en çok izlenen filmlerdendir. Bu yüzden kumaş minimon iğnelik yaparak hem çocuklarınızı eğlendirebilir hem de iğnelik olarak kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel oyuncak minimon çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kumas-oyuncak-minimon-igne-tutacagi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir