KUMAŞ OYUNCAK MİNİMON İĞNE TUTACAĞI YAPMAK

1x1.trans

Kumaş oyuncak minimon iğne tutacağı yapmak için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanacağınızı düşünüyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kumaş oyuncak minimon yapabilir veya bu oyuncak minimonu iğnedanlık olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür akıllı çalışmalar ile hem hayatınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hem de bu tür çalışmalarla satacak ürünler de üretebilirsiniz. Minimon çizgi filmini çocuklar çok beğeniyor.

Özellikle de animasyon filmi son zamanlarda en çok izlenen filmlerdendir. Bu yüzden kumaş minimon iğnelik yaparak hem çocuklarınızı eğlendirebilir hem de iğnelik olarak kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel oyuncak minimon çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


kumas-oyuncak-minimon-igne-tutacagi-yapmak

source

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*