KUMAŞ POFUDUK BALİNA YASTIK YAPMAK

 

 

0

 

Kumaş pofuduk balina yastık yapmak için paylaştığım örnek çalışmanın şablonu ile sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Balina şeklinde oyuncak olarak da düşüneceğiniz bu güzel çalışmayı evinizde dekor amaçlı eşya olarak da yapabilirsiniz. Çocukların odasına oyuncak balina olarak da düşünebilirsiniz.

Süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilir veya isterseniz çokça yapıp satabilirsiniz. Şablonu sayesinde nasıl yapacağınız ve nasıl dikeceğinizi anlayabilirsiniz.

Ezbere yapmak yerine bu tür şablonlar sayesinde kolaylıkla nasıl yapabileceğinizi çözümleyebilir ve kısa sürede sizde oyuncak balina sahibi olabilirsiniz.

 

 

Çocuklarınıza yapmadan önce gösterin ve onların ne düşündüğünü öğrenin. Kesinlikle isteyeceklerini düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımlı balina oyuncak yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-puf-balina-yastik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir