KUMAŞ POFUDUK BALİNA YASTIK YAPMAK

1x1.trans

Kumaş pofuduk balina yastık yapmak için paylaştığım örnek çalışmanın şablonu ile sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Balina şeklinde oyuncak olarak da düşüneceğiniz bu güzel çalışmayı evinizde dekor amaçlı eşya olarak da yapabilirsiniz. Çocukların odasına oyuncak balina olarak da düşünebilirsiniz.

Süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilir veya isterseniz çokça yapıp satabilirsiniz. Şablonu sayesinde nasıl yapacağınız ve nasıl dikeceğinizi anlayabilirsiniz.

Ezbere yapmak yerine bu tür şablonlar sayesinde kolaylıkla nasıl yapabileceğinizi çözümleyebilir ve kısa sürede sizde oyuncak balina sahibi olabilirsiniz.


Çocuklarınıza yapmadan önce gösterin ve onların ne düşündüğünü öğrenin. Kesinlikle isteyeceklerini düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımlı balina oyuncak yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-puf-balina-yastik-yapmak

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*