KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK

1x1.trans

Kumaş puantiyeli çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadaki şablonu kullanarak sizde çok şık el çantaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan çanta çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştım. Altta karşılaşacağınız benzer çalışmaları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kumaştan desenli çanta yapmak için şablonu kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Evde kolay çanta yapımıyla ilgileniyorsanız sitemizdeki çanta kategorisinde binbir çeşit şablon örneklerinden yararlanabilirsiniz. Çanta yapacağınız zaman şablon her zaman hayat kurtarmaktadır.


Hem anlatımı hem de tarifi sayesinde ne yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz. Kolay bir şekilde sizde kumaştan çantalar yapabilir ve dilerseniz çokça yapıp satabilirsiniz. Böylece güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çanta yapmak için paylaştığım çalışmalar hem güzel.

Hem de marka çantalarla yarışır niteliktedir. Kolayca sizde çanta yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-puantiyeli-canta-yapmak

source

PARLAK ŞİRİN EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*