KUMAŞ TAVUK LAZIMLIK YAPMAK

 

 

0

 

Kumaş tavuk lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel örnekteki çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Aynısın yapıp kase şeklinde kullanabilirsiniz. Evde tavuk şeklinde kase yapıp içine çay veya yumurta koyabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp satarak para kazanacağınızı da belirtmeliyim. Bu tür güzel çalışmalar hem keyif vermektedir. Hem de yaptıktan sonra insanı mutlu etmektedir. Yapıp sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilir ve onları da sevindirebilirsiniz.

 

 

İyi bir hediye olacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışmayı kendi malzemenizle de değişik bir şekilde yapabilirsiniz. Kumaş tavuk lazımlık çalışmasını yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-tavuk-lazimlik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ MOTİFLİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir