KUMAŞ VE DANTEL BİRLEŞİMİ MASA ÖRTÜLERİ

kumas-dantel-birlesimi-masa-ortusu3-528x415
Kumaş-Dantel-Birleşimi-Masa-Ortusu-Modelleri

Kumaş ve dantel birleşimi farklı masa örtüsü modelleri

Dantel masa örtüleri hemen hemen herkesin çeyizi içerisinde vardır. Birçok kişi büyük bir emek ve özenle bu dantel masa örtülerini işleyerek çeyizleri içerisine eklemektedir.

kumas-dantel-birlesimi-masa-ortusu1-367x500

Dantel yapımı biraz emek ve özen gerektiren bir iştir. Birde büyük bir masa örtüsü yapmak için çok fazla emek harcanması gerekir. Bunun yerine ise kumaş ve dantel birleşimi masa örtüsü yapabilirsiniz.

Büyük bir dantel masa örtüsü yapmaktansa bu şekilde kumaş ile danteli birleştirip güzel bir masa örtüsü yapabilirsiniz. Hatta evinizde işlediğiniz küçük dantel motifleri var ise onları bu şekilde kumaş ile birleştirip bir araya getirebilirsiniz.

kumas-dantel-birlesimi-masa-ortusu2-375x500

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bu kumaş dantel birleşimi masa örtüsü modelleri bence çok iyi bir seçenek. Çeyiziniz içerisinde farklı el işleri yer almasını istiyorsanız eğer bu dantel masa örtüsü modelini mutlaka denemelisiniz.

Kumaş dantel birleşimi masa örtüsü modelini yapmak için dantelleri sadece kumaşın ortasında kullanabilirsiniz. İsterseniz kumaşın sadece etrafına danteller yerleştirerek farklı masa örtüsü modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

kumas-dantel-birlesimi-masa-ortusu4-413x500

Dantel masa örtüsü için kullanacağınız kumaşların üzerine işlemelerde yapabilirsiniz. Kendinden işlemeli kumaşlarda tercih edebilirsiniz. Bu şekilde masa örtüleriniz daha şık duracaktır.

Dantel masa örtüsü modelleri yapılırken her büyüklükte masa için farklı masa örtüleri yapabilirsiniz. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak masalar için farklı örtüler yapmanız mümkün.

kumas-dantel-birlesimi-masa-ortusu5-375x500

kaynak: https://ru.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*