Kumaştan Angry Bird Yastık Yapmak

kumastan-angry-bird-yastik-yapmak2

Evde pofuduk yastıklar yapmak için daha önce güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda kumaştan angry bird yastık yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Sizde evde şablondan yararlanarak bu güzel yastık çalışmasını yapabilirsiniz.

Öncelikle resimli anlatımdaki taslağı çıkartmak için bilgisayarınızdan resimli anlatımın çıktısını alabilirsiniz. Ardından taslağı çizmek için bir karton kullanın. Kartondan angry bird şeklini ortaya çıkarttıktan sonra iki taraflı kumaştan aynı çalışmayı kesmeniz gerekiyor. Kestikten sonra angry bird yastığın göz ve kulakları için de diğer adımları resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz.

Evde kumaştan angry bird yastık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi yapılacakları adım adım takip etmek ve angry bird yastık çalışmasını tamamlamak. Şimdi sizleri evde angry bird yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-angry-bird-yastik-yapmak

Evde kumaştan angry bird yastık yapıp satabilirsiniz. Bu güzel çalışmalarda keçe malzemesi de kullanabilirsiniz. Daha önce keçeden angry bird yastık yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kumaştan kolay angry bird yastık yapmak için anlatımlı çalışma paylaştım. Umarım işinize yarar. Sizde bu tür yastıklar yaparak kolaylıkla satışa sunup para kazanabilirsiniz. Evde angry bird yastık yapmak için şablonu istediğiniz gibi değiştirebilir veya süsleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40550413

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*