KUMAŞTAN ANLATIMLI İSİMLİ EL ÇANTASI YAPMAK

1x1.trans

Kumaştan anlatımlı isimli el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve yeni bir el çantasına da sahip olmuş olursunuz. Anlatımlı el çantası yapımıyla ilgili çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da bakmalısınız.

Kolay yapılan çanta çalışmaları ile sizde değişik el çantalarına sahip olabilirsiniz. Anlatımlı çanta çalışmasında harf desenli keten kumaş çanta yapımı tarif edilmiş. Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çanta çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çanta çalışmaları ile çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Keten kumaştan çanta yapmak yerine farklı kumaş malzemesi de kullanabilirsiniz. Kumaş el çantası yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar oldukça fazladır.


Bu yüzden bu çalışmayı beğenmeseniz bile kesinlikle beğeneceğiniz el çantası modellerinin yapılışını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kumaş el çantası yapmak için çalışmanın detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-anlatimli-isimli-el-cantasi-yapmak

ANLATIMLI YUVARLAK HAMAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*