KUMAŞTAN ANLATIMLI MİNYATÜR KUŞ YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kumaştan anlatımlı minyatür kuş yapmak isterseniz, yapabileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak düşünebilir veya süs eşyası olarak da evinizde kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmayı çokça yapıp, turistik yerlerde satışa sunabilir ve ciddi paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Kumaştan oyuncak yapmak için benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Şimdi sizleri anlatımlı çalışma olan kumaştan minyatür kuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kumastan-anlatimli-minyatur-kus-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız ESKİ UZUN ÇORAPTAN OYUNCAK UZUN KÖPEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir