KUMAŞTAN ANLATIMLI MİNYATÜR KUŞ YAPMAK


Kumaştan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kumaştan anlatımlı minyatür kuş yapmak isterseniz, yapabileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak düşünebilir veya süs eşyası olarak da evinizde kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmayı çokça yapıp, turistik yerlerde satışa sunabilir ve ciddi paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Kumaştan oyuncak yapmak için benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Şimdi sizleri anlatımlı çalışma olan kumaştan minyatür kuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-anlatimli-minyatur-kus-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*