KUMAŞTAN BALİNA OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan oyuncak yapmak için bir süredir paylaşım yapmıyordum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde çocuklarınıza kumaştan oyuncak balina yapmak için güzel ve kolay bir anlatım paylaştım.

Şablonundan yararlanarak sizde evde kumaş balina oyuncağı yapabilirsiniz. Yapımı zor değil. İçini pamuk veya yün ile doldurmanız yeterlidir. Malzemeler ise koyu kumaş, pamuk veya yün, iğne iplik şeklindedir.

Şablonu bilgisayarınızın yazıcısı varsa oradan çıktı alıp, aynısını yapmayı deneyebilirsiniz. Göz kararı da nasıl yapacağınızı çözebilirsiniz. Resimli anlatımda örnek olarak nasıl yapıldığı hızlı bir şekilde aktarılmış.

Belki kafanız karışabilir ama daha önce de kumaştan oyuncak nasıl yapılır diyenler için sitemizde birçok çalışmanın anlatımlı videosu ile resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

 

 

Hatta bu yazımın altında da benzer kumaş oyuncak çalışmaları karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay kumaştan köpek balığı oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-balina-oyuncak-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/151503974942737215/

 

Daha önce paylaştığımız YENİ HAVLU KENARI MOTİFLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir