KUMAŞTAN BAYKUŞ ÇANTA YAPMAK

kumastan-baykus-canta-yapmak-564x415

Kumaştan baykuş çanta yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş baykuş çanta modeli veya örnekleri arıyorsanız, sitemizde bu tarz çalışmalara çokça ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da birçok kumaş baykuş yastık veya oyuncak çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmanın pek ayrıntılı anlatımı olmasa da nasıl yapacağınızı kabaca öğrenebiliyorsunuz.

Resimli anlatımda adım adım kumaştan baykuş torba yapmak veya kumaş baykuş yastık yapmak için şablon da verilmiş. Nasıl yapılacağı da detaylı bir şekilde anlatılmış.

Kolay bir şekilde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapabilirsiniz. Hem çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hem de kolay yapımı sayesinde evinizde baykuş şeklinde oyuncak veya yastık eşyalar yaparak süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Şimdi sizleri kumaştan baykuş çanta yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-baykus-canta-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*