KUMAŞTAN BAYKUŞ ÇANTA YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan baykuş çanta yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş baykuş çanta modeli veya örnekleri arıyorsanız, sitemizde bu tarz çalışmalara çokça ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da birçok kumaş baykuş yastık veya oyuncak çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmanın pek ayrıntılı anlatımı olmasa da nasıl yapacağınızı kabaca öğrenebiliyorsunuz.

Resimli anlatımda adım adım kumaştan baykuş torba yapmak veya kumaş baykuş yastık yapmak için şablon da verilmiş. Nasıl yapılacağı da detaylı bir şekilde anlatılmış.

Kolay bir şekilde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapabilirsiniz. Hem çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hem de kolay yapımı sayesinde evinizde baykuş şeklinde oyuncak veya yastık eşyalar yaparak süs niyetine de kullanabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri kumaştan baykuş çanta yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-baykus-canta-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir